REFERENCE

Doufali jsme v zázrak a dostali jsme dva!" Děkujeme za krásné fotky.

Markéta a Matěj

Mockrát děkujeme za skvělé zachycení našeho svatebního dne. Spolupráce s vámi byla velmi příjemná a i focení jsme si užili víc než jsme čekali. A video teda předčilo naše očekávání, krásně zpracované a zachycené vše co jsme tam chtěli mít. Zase jsme ten den prožili znovu. :)

Určitě všem doporučujeme.

Eva a Tomáš

Chtěli bychom touto cestou poděkovat za naše svatební fotky, které jste pro nás připravili. Ten výsledek stál opravdu za to. Pro ty co váhají - Peťa je skvělý fotograf, má cit a představivost při focení a výsledné fotky vypadají přirozeně. Dokáže si poradit v situaci,kdy počasí zrovna nepřeje. Těšíme se na další focení.

Veronika a Honza

Velice si vážíme práce Peti a Nikči, která je opravdu na nejvyšší profesionální úrovni. Když s námi trávili náš svatební den, měla jsem pocit, že se známe dlouhé roky. Byla to opravdu ta nejlepší volba, která předčila veškerá naše očekávání. Byli jsme s jejich prací maximálně spokojeni, perfektní přístup, smysl pro detail, neuvěřitelná zodpovědnost, ani na chvíli si nesedli, aby jim neunikl jediný okamžik. Po hostině bylo soukromé focení naprosto parádní, plné smíchu a legrace, stejně tak, jako celý den s nimi strávený. Stejně jako my, tak i všichni naši svatební hosté si Niky a Petra moc pochvalovali, cítili jsme se příjemně, nic nebylo nucené a strojené (jak jsme na některých svatbách zažili). Opravdu nevšední přístup, byli stále dobře naladění a usměvaví a byla radost s nimi spolupracovat. Fotografie a obě videa jsou naprosto dokonalá, nenacházeli jsme slova. Jsme naprosto nadšení. Při prohlížení si připomínáme ten dokonalý den znovu, přes slzy dojetí až k záchvatům smíchu. Opravdu ještě jednou moc za vše děkujeme! Rádi jsme Vás poznali a jistě jsme se neviděli naposledy. 

Míša a David

Dekujeme za perfektní fotky. Jednání na jedničku. Cena na jedničku. Ochota a kvalitní fotky na jedničku. Děkujeme.

Martina a Michal