+420 775 574 888 petr@studioovsik.cz

Ještě než započne sezona plná focení a natáčení, která stále doufám, že bude, tak bych vám chtěl představit pár novinek. 

Tou první je že v aktuální době pracuji na aktualizaci webových stránek. Jsou to spíše kosmetické úpravy, popřípadě opravy chyb a doplnění a aktualizace fotogalerií. S aktualizací webových stránek souvisí i zde zveřejněný ceník. Od letošního roku začínám ke každému focení (ale i natáčení) přistupovat individuálně, protože každý máme jiné potřeby ne každý se „vleze“ do nějakého balíčku. To znamená, že už nenajdete klasické nabídky balíčky focení, ale při každé poptávce se vás budu vyptávat o jaký rozsah focení budete mít zájem a hlavně jaký očekáváte výsledek.

Pevně doufám, že to bude vyhovovat hlavně vám.

Podobný individuální přístup bych chtěl od roku 2022 praktikovat i u svateb, kde to má také potenciál.

Když už jsem nakousnul ty svatby, tak od letošního roku, od letošní svatební sezony bude ve výbavě také dron! Sice nebude možné počítat s tím, že každá svatba bude mít záběry z dronu, bude hlavně záležet na aktuálních podmínkách, místě atp., ale osobně se na tuhle novinku moc těším a budu se snažit abych toho využil na maximum.

No a asi poslední novinkou, bude to, že ke každému celodennímu focení svatby budu odevzdávat kromě tištěných fotografií, také fotoknihu od Kvalitních fotek.

%d bloggers like this: