Na co se těšit v roce 2022?

22.03.2022

Pro letošní rok jsem si připravil zase pár novinek.

Parent's book set

V loňském roce jsem u několika svateb otestoval set fotoknih od Kvalitních fotek, který obsahuje velkou fotoknihu 30x30 cm pro novomanžele a 2 ks fotoknih 20x20 cm pro rodiče. Tento Parent's book set se velmi osvědčil a tak ho najdete v celodenním balíčku svatebního focení (Balíček 3)

V balíčku 2 bude v ceně velká fotokniha 30x30, ale pokud budete mít zájem, je možné za příplatek mít Parent's book set.

Fotokoutek

V první řadě to bude úprava fotokoutku, který bude nyní samoobslužný. K focení bude sloužit "velký" Instax Wide, který dělá fotky ve velikosti 108x86 mm. Hlavní výhodou této novinky bude jeho dostupnost po celý odpolední program a ne jen v rámci večerní zábavy. K fotokoutku bude připravena spousta rekvizit pro pořádnou zábavu u focení jako doposud.

Prezentace pro reality

V dnešní době je on-line prezentace důležitější víc než dřív a u inzerce to platí dvojnásob. Proto vám mohu nabídnout i nafocení a úpravu fotografií vašich nemovitostí a tvorbu videoprohlídky. Proto pokud máte v plánu prodávat nějakou nemovitost, nebo někoho znáte kdo prodává a potřebuje profesionální fotografie nebo video tak se stačí ozvat.

Tohle určitě není všechno co by mělo být pro letošní rok novinkou, ještě nějaké plány do budoucna mám, takže se nechte překvapit co dalšího se podaří dotáhnout do zdárného konce.